Cele programu
W ramach programu „Cyberbezpieczny Samorząd”, który rozpoczął się 19 lipca 2023 r., każda jednostka samorządu terytorialnego w Polsce może otrzymać od 200 000 zł do 850 000 zł dofinansowania na zwiększenie poziomu swojego cyberbezpieczeństwa i cyberodporności w 3 obszarach: organizacyjnym, kompetencyjnym i technicznym. Wnioski o granty można składać do 13 października 2023 r.
Aktywne wsparcie
Netia od lat wspiera Klientów z obszaru administracji publicznej w zapewnieniu im maksymalnego poziomu cyberbezpieczeństwa i dostosowaniu się do wymogów obowiązyjących przepisów prawnych. Już 700 Klientów biznesowych i instytucjonalnych korzysta z zaawansowanych usług bezpieczeństwa od Netii. Wdrożenia te poparte są referencjami i case studies.
Dowiedz się więcej
Zgodność z ustawą KSC i NIS2
Rozwiązania bezpieczeństwa informatycznego od Netii idą w parze z ustawą o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa (KSC) z 2018 r. oraz Dyrektywą NIS2 z grudnia 2022 r. Odpowiedzią na outsourcing cyberbezpieczeństwa jest Netia Security Operations Center, które charakteryzuje georedundancja geograficzna (ośrodki SOC w Warszawie i Katowicach).
Dowiedz się więcej
Partnerstwo i globalne technologie
Netia jest członkiem prestiżowej organizacji zrzeszającej ekspertów bezpieczeństwa ISSA Polska. Szereg rozwiązań bezpieczeństwa IT powstało we wspólpracy z globalnymi dostawcami technologii takimi, jak m.in. Fortinet, LogPoint, IBM Qradar, Netscout. Numer 1 w Polsce we współpracy z Fortinet.
Dowiedz się więcej
ISO 27001
Audytorzy ISO 27001
ISO 22301
Audytorzy ISO 22301
CompTIA Security +
Computer Technology Industry Association Certficate
CEH
Certified Ethical Hacker
NSE7
Network Security Architect
Forcepoint DLP
Certified Forcepoint DLP Administrator
NSE5
Network Security Analyst
Mile2
Certified Penetration Testing Engineer
Kompetencje i certyfikaty
Kompetencje w obszarze cyberbezpieczeństwa poparte licznymi certyfikatami
Usługi cyberbezpieczeństwa polecane samorządom